WİN Bilgi İletişim Hizmetleri A.Ş. Eskişehir Lokasyonu Çalışma Koşulları


win

Firma adı: Win Bilgi İletişim Hizmetleri A.Ş (Eskişehir)
Güncelleme Tarihi: 11.03.2013
Lokasyonlar: Eskişehir
Çalışan kişi sayısı: Yaklaşık 1.000 kişi
Hizmet verdiği servisler: Superonline, Dominos Pizza, Superonline, TÜVTÜRK
İşe Alım Süreci: Firma kariyer siteleri veya başka kanallardan iş ilanı veriyor. Görüşmeye çağrılanlar tek bir mülakattan geçiyor ve görüşmenin iyi geçmesi durumunda aday (genellikle) bir hafta içinde çağrılıyor.
Aylık Ortalama Ücret: Yoğunluğa göre mesailer haftada 45 saatin altına düşebiliyor. Ortalama bir çalışanın cebine 600 – 900 TL arasında bir para giriyor.
Aylık Ortalama Prim: 50 – 100 TL arasında prim alınıyor. 200 TL prim alan da olmuş ama çok ender.
Ortalama Çalışma Süresi: 9 ile 11 saat arasında çalışılıyor.
Hafta sonu ve gece vardiyası: Hafta sonu ve gece vardiyası olabiliyor.
Hastalık İzni: Hastalık izinlerine dair çok ciddi problemler yaşanmıyor.
Yemek: Firma yemeği kendi bünyesinde çıkartıyor. Yemek kalitesi ortalamanın biraz altında.
Servis: Sabah 7′de ve akşam 9′dan sonra servis var. Bu saatler dışında çalışanlar kendi imkanlarıyla işe gidip geliyor.
Kreş: Kreş yok
Sendika: Sendika yok
Kıdem ödemeleri: Yakın zamana kadar problemliydi ancak şimdilerde kıdem ödemeleri konusunda çok ciddi bir problem yok.
Olumlu yanları: Eskişehir ölçeğinde kurumsal bir firma. Ücretleri zamanında yatırıyor.
Olumsuz yanları: Molalar için mesainin %17′sine denk gelen bir süre tanınıyor bu yetersiz bir süre. Ayrıca çalışma temposu da oldukça yoğun.
Ek bilgiler:

Burada yazılanların doğru olmadığını düşünüyor veya katkı yapmak istiyorsanız: Düşüncelerinizi; adınız, soyadınız ve cep telefonu numaranızla beraber iletisim@gercegecagrimerkezi.org a yollayın. İletişim bilgileri içermeyen e-postaları dikkate almayacağız.

GCM LEAKS hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayın.

Ben De Sızdıracağım diyorsanız tıklayın.

Share and Enjoy:
 • Print
 • Digg
 • StumbleUpon
 • del.icio.us
 • Facebook
 • Yahoo! Buzz
 • Twitter
 • Google Bookmarks

Kategori:: Sızıntı

Etiketler: ,

Yorumlar (5)

İzleme Adresi | Yorumların RSS Beslemesi

 1. oguz diyor ki:

  bana kalırsa tercih etmeyin özellikle önceden araştırıp eskişehirde herkese sorabilirsiniz çok çabuk işçi çıkartıyorlar o kadar emek verdiğiniz halde işçi yenileme çok kurumsal olmayan bir şirket abartı olmazsa Eskişehir yarısı orda çalışmıştır desek yeridir.

 2. Koray diyor ki:

  Eskişehir de sigortalı iş bulmanın, maaşını zamanında almanın, sigortanın eksik yatırılıp yatırılmadığını her ay kontrol etmenin ne demek olduğunu bir tek yaşayan bilir. Bir dönem çalıştığım Win Bilginin SGK ödemelerini tam yaptığını, maaş ödememi bir gün bile geciktirmediğini, verdiği yemeklerinde Eskişehirde verilen yemek kalitesinin üzerinde olduğunu bu gerçeklerden hareket ile yalan yanlış haberler ile ekmeğini yediğim yerin hakkını iade etmek üzere bu yorumu yapma ihtiyacı hissetim.

 3. pınar diyor ki:

  Koray Bey’e kesinlikle katılıyorum. Takım Liderleriyle, Birim Yöneticileriyle, idarisiyle işini iyi yapan mükemmel bir kadroyla çalışma fırsatı buldum. Oradan ayrılmak zorunda kalmamın sebebi şehir değişikliydi. Eskişehir’de yaşıyor olsaydım asla işten ayrılmazdım.

 4. evren diyor ki:

  az önce şirket yetkilisi bora bey tarafından mülakat için arandım. yalnız bir hafta önce atos un ordu daki iş görüşmesine gittim orada 800 kişi çalışıyordu burada 1300 kişi çlışıyormuş. nasıl bir ortam olduğunu düşünebiliyor musunuz ? herkes birbirini tanıyor mu çok merak ediyorum. ben Trabzon da yaşıyorum ve bunu ilgili kişiye söyememe rağmen davet edildim. 900 tl maaş diyor bilgide şimdi soruyorum: orada yerleşik bir düzen kuracağım 1+1 ev düşün artı masraflar kafadan 1200 falan lazım temel giderler için. ee ya gerisi benim yemem içmem ? sanırım bu çağrı merkezi işi öğrencilere göre lütfen tam zamanlı ortalama üstü maaşlı iş arayanlaı lütfen çağırmasınlar !

 5. cnr diyor ki:

  Şirket yöneticileri çok iyi herkes yardımcı olmaya çalışıyor işe girmek zor değil üni okuyor olmanız veya diksiyonunuzun iyi olması yeterli. Firma yöneticilerini kendi yetiştiriyor bu da kariyer sağlıyor. Çalışma şartları çok yoğun evi sadece uyumak için kullanıyosnz bu yüzden uzun süre çalışılmıyo izin konusunda şirket tepkili takım liderinizle ilişkinize bağlı maaşları asgari ücretin biraz üstünde zamanında yatıyor. Eskişehirde çalışabileceğiniz en iyi şirket serviste biraz sıkıntılar yaşanmakta ama orada süren arkadaşlıklar size aile ortamı sağlayacaktır.

Siz de yorum yapın